Hakkımızda

Desen Bilişim Reklam Tanıtım Tabela Otom. San. Tic. Ltd. Şti. olarak hediyelik eşya, plaket, masa isimliği ve daha pek çok ürün hakkında satış gerçekleştirmekteyiz. Firmamız Ankara Ostim merkezli yerleşkesinde, bünyesinde barındırdığı lazer markalama ve kesim makineleri (3 adet), Roland VS640i baskı makinesi, büyük ölçek laminasyon makinesi, CNC Router makinesi, Fiber lazer makinesi, süblimasyon baskı ve vakum makineleri, 2 Adet uv baskı makinesi, 1 adet endüstriyel tip fırın ve serigrafi tezgahı ile hizmet vermektedir.

Firmamız üzerinden almış olduğunuz ürünlerin tamamı firmamız güvencesi ile üretilerek sizlere sunulmaktadır. Kesinlikle aracı bir üretici veya malzeme tedarikçisi bulundurmamaktayız. 7/24 canlı destek alabileceğiniz iletişim kanallarımız ile olası tüm problemlerinize en kısa sürede çözüm üretmekteyiz.

Siz değerli müşterilerimizin siparişleri kendi siparişimiz gibi görüp, kırılmayacak şekilde paketliyor ve hasarlı ürünlerimizin her zaman arkasında duruyoruz.  Bizim için en değerli kazanç, müşterilerimizin memnuniyetidir.


Güvenlir adres olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.